Hírek

Megjelent a kecskeméti Hajnalcsillag Tanoda fiataljainak első videoklipje

A Református Szeretetszolgálat fenntartásában működő kecskeméti Hajnalcsillag Tanoda fiataljainak első videoklipje a januári Halld meg a hangom! rap- és slamversenyen előadott győztes "Másik élet" című dalukhoz készült. Pusztai Dorina, Horváth Ketrin és Fazekas Balázs a legjobb raptrió díját kapta meg a januári versenyen.

A Halld meg a hangom! projektet tavaly augusztusban indítottuk egy többnapos raptáborral az Ózd melletti Farkaslyukon, ahol a résztvevők elkészítették első közös dalukat és videoklipjüket.

Ősszel útjára indult a rap- és slamversenyünk, melynek döntőjére január 28-án került sor Budapesten. A kecskeméti fiatalok mellett a Kokadi Református Egyházközség tanodája, illetve a Budapest-Józsefvárorsi Te+Én Református Közösség tanodája által előadott produkciók is első helyet értek el. A következő hetekben az ő dalaikhoz forgatott videoklipek is elérhetőek lesznek YouTube-csatornánkon.