Cigánymisszió

Tóth Anita.jpg

E-mail: toth.anita@reformatus.hu
Mobil: +36 30 179 8840
Kapcsolódó témák: Az Országos Református Cigánymisszió éves eseményei, szolgálati területei

"Országos cigánymissziós referensként feladatom az egyházban folyó cigánymissziós munka segítése, és az egyház cigánymissziós stratégiájához tartozó cselekvési terv megvalósítása (melyről itt és itt olvashat). Ennek érdekében konferenciákat, képzéseket, szakmai műhelyeket szervezek, szakmai anyagok elkészülését és közzétételét koordinálom – mindezekkel támogatva a gyülekezeti cigánymisszós szolgálatokat."

Dani Eszter - missziói irodavezető

Dani Eszter.jpg

E-mail: dani.eszter@reformatus.hu
Mobil: +36 30 456 6984
Kapcsolódó témák: Az MRE Zsinati Missziói irodáját érintő kérdések, Kiengesztelődés a népek között szeminárium és tréning

" Missziói irodai munkám célja gyülekezeteink missziói identitásának erősítése. Ennek érdekében a missziói előadókkal folytatott közös munka mellett a lelkészek számára missziológiai műhelymunkát és különböző szakterületeken missziói továbbképzéseket, a gyülekezeti tagok számára pedig tanítvány és vezetőképzéseket szervezünk. A képzések mellett szívügyem a lelkészek háttértámogatása.

A missziói identitással bíró egyház Isten Országa jele kíván lenni a társadalomban. Ennek az elhívásnak része a peremen élők között végzett holisztikus szolgálat, a cigánymisszió. Irodavezetőként támogatom és felügyelem az Országos Cigánymisszió munkáját."

Borbás Réka - szakmai és adminisztrációs munkatárs

Borbás Réka.jpg

Borbás Réka, szakmai-adminisztrációs munkatárs
E-mail: borbas.reka@reformatus.hu
Mobil: +36 30 314 2284
Kapcsolódó témák: A Cigánymisszió működésének és eseményeinek adminisztrációs háttere, szervezési feladatok

"Feladatom az országos Cigánymisszió iroda szakmai feladatainak támogatása, együttműködésben az országos referenssel. Ide tartozik az Országos Református Cigánymisszió által szervezett találkozók, konferenciák, egyéb események és rendezvények szervezési feladatainak ellátása, koordinálása, támogatása és a szolgálat belső a működéshez szükséges adminisztrációs, szervezési és egyéb feladatok elvégzése. Igyekszem mindenkinek a háttérsegítsége lenni."

Ignácz Andrea - HEKS gyülekezeti projektkoordinátor

Ignácz Andrea.jpg