Rólunk

DA_20220405-06.jpg

E-mail: sztojka.szabina@diakonia.hu
Mobil: +36 30 664 5323
Kapcsolódó témák: Az Országos Református Cigánymisszió éves eseményei, szolgálati területei

Borbás Réka - szakmai és adminisztrációs munkatárs

Borbás Réka.jpg

E-mail: borbas.reka@diakonia.hu
Mobil: +36 30 314 2284
Kapcsolódó témák: A Cigánymisszió működésének és eseményeinek adminisztrációs háttere, szervezési feladatok

"Feladatom az országos Cigánymisszió iroda szakmai feladatainak támogatása, együttműködésben az országos referenssel. Ide tartozik az Országos Református Cigánymisszió által szervezett találkozók, konferenciák, egyéb események és rendezvények szervezési feladatainak ellátása, koordinálása, támogatása és a szolgálat belső a működéshez szükséges adminisztrációs, szervezési és egyéb feladatok elvégzése. Igyekszem mindenkinek a háttérsegítsége lenni."

Ignácz Andrea - HEKS projektvezető

Ignácz Andrea.jpg

E-mail: ignacz.andrea@diaoknia.hu
Mobil: +36 30 985 2213
Kapcsolódó témák: HEKS által támogatott cigánymissziós programok

"A Svájci Protestáns Egyházak Segélyszervezete, a HEKS projektkoordinátoraként dolgozom, amely támogatja a magyar református gyülekezetekben folyó cigánymissziós munkát. Segítek a projektek elkészítésében, a futó programok munkatársainak képzéseket és tereplátogatásokat szervezek. Igyekszem válaszolni a projekttel kapcsolatos kérdésekre, látogatom a helyszíneket és én tartom a kapcsolatot a svájci központ képviselőjével."

Hanula-Csordás Dóra - HEKS Roma inklúziós programkoordinátor

Hanula-Csordás Dóra.jpg