A Cigánymisszió munkatársai

Sztojka Szabina - Cigánymissziót vezető lelkipásztor

DA_20220405-06.jpg

E-mail: sztojka.szabina@diakonia.hu
Kapcsolódó témák: Az Országos Református Cigánymisszió éves eseményei, szolgálati területei

Bolyhos Andrea - országos felzárkózási referens

E-mail: bolyhos.andrea@diakonia.hu
Kapcsolódó témák: A Cigánymisszió működésének és eseményeinek adminisztrációs háttere, szervezési feladatok

"Feladataim közé tartozik a Felzárkózási Osztály és az országos cigánymisszió éves eseményeihez az adminisztrációs és szervezési háttér biztosítása, a különböző szolgálatok támogatása."

Milák-Ignácz Andrea - HEKS projektkoordinátor

Ignácz Andrea

E-mail: ignacz.andrea@diakonia.hu
Kapcsolódó témák: HEKS által támogatott cigánymissziós programok

"A Svájci Protestáns Egyházak Segélyszervezete, a HEKS projektkoordinátoraként dolgozom, amely támogatja a magyar református gyülekezetekben folyó cigánymissziós munkát. Segítek a projektek elkészítésében, a futó programok munkatársainak képzéseket és tereplátogatásokat szervezek. Igyekszem válaszolni a projekttel kapcsolatos kérdésekre, látogatom a helyszíneket és én tartom a kapcsolatot a svájci központ képviselőjével."

Naszádi Kriszta – HEKS Roma inklúziós programkoordinátor

Ignácz Margit – HEKS közösségfejlesztő pedagógus, tréner

Hanula-Csordás Dóra - Dunántúli Református Egyházkerület cigánymissziós referense, iskolamentor

Hanula-Csordás Dóra.jpg