HEKS-programok

e-mail: ignacz.andrea@reformatus.hu
mobil: +36 30 985 2213
Kapcsolódó témák: HEKS gyülekezeti program

"A Svájci Protestáns Egyházak Segélyszervezete, a HEKS projektkoordinátoraként dolgozom, amely támogatja a magyar református gyülekezetekben folyó cigánymissziós munkát. Segítek a projektek elkészítésében, a futó programok munkatársainak képzéseket és tereplátogatásokat szervezek. Igyekszem válaszolni a projekttel kapcsolatos kérdésekre, látogatom a helyszíneket és én tartom a kapcsolatot a svájci központ képviselőjével."

Naszádi Kriszta - HEKS Roma inklúziós programkoordinátor

Naszádi_Krisztina_portré