Hírek

Pályázat roma nemzetiségi civil szervezetek támogatására

A Belügyminisztérium (a továbbiakban: „Támogató”) megbízásából a Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóság (a továbbiakban: „Lebonyolító”) nyílt pályázati kiírást (a továbbiakban: „Pályázati kiírás”) hirdet Roma nemzetiségi civil szervezetek 2021. évi költségvetési támogatására.

*

FIGYELEM! Az alábbi pályázati felhívás semmilyen módon nem kapcsolódik az Országos Református Cigánymisszióhoz, mi csak a megosztásával szeretnénk minél több emberhez eljuttatni azt.

*

A Pályázati kiírás célja a roma nemzetiségi civil szervezetek működésének, tevékenységének támogatása, kiemelten a roma nemzetiség önazonosságának megőrzése, anyanyelvének, hagyományainak, szellemi és tárgyi emlékeinek ápolása, továbbá nemzetiségi érdekképviseleti célok megvalósításának elősegítése.

A Pályázatot elektronikus úton szükséges benyújtani a Lebonyolító által használt Elektronikus Pályázatkezelési és Együttműködési Rendszer (a továbbiakban: „EPER”) felületén keresztül. (https://eper.emet.hu/paly/palybelep.aspx)

A pályázatok benyújtására 2020. október 20. – 2020. november 20. (23:59 perc) között van lehetőség.

A Pályázati felhívással kapcsolatos további információkat a Főigazgatóság Támogatásirányítási Főosztálya biztosítja a palyazat@tef.gov.hu email címen keresztül.

A pályázat részletei az alábbi linken érhetőek el:
https://tef.gov.hu/palyazati-felhivas-roma-nemzetisegi-tamogatasok-cisz/?fbclid=IwAR1yF8muNwbg_xkD_6WrtFaclu2wkznEoK0Z5Fn5lRgwLhKfgImfYF0ap8U