Hírek

Pályázat nemzetiségi tábor megvalósítására

Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő pályázatot írt ki nemzetiségi, népismereti, művészeti, hagyományőrző és olvasótáborok megvalósítására. A pályázat célja az anyanyelvi nyelvismeretek bővítése, a nemzetiségi népismerethez tartozó történelmi, földrajzi, néprajzi ismeretek fejlesztésének támogatása anyanyelvi programok révén, ide értve az anyanyelvi hagyományőrző táborokat és az anyanyelvi hitéleti táborokat is.

A kiírás szerint legalább 7 napos és minimum 15 fő részvételével megvalósuló táborra pályázhatnak nemzetiségi oktatási intézmények, nemzetiségi önkormányzatok és nemzetiségi tevékenységet folytató civil szervezetek.

Pályázható összeg: 300.000 - 2.500.000 HUF

A pályázat benyújtásának határideje : 2016. január 10. 23:59.

A pályázati kiírás elérhető itt.