Hírek

Pályázat ifjú zenészek szakmai munkájának segítésére

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Oktatásért Felelős Államtitkársága a Vásáry Tamás Ösztöndíjra a 2018. évre pályázatot hirdet.

A pályázat célja: A felsőoktatási intézményekben tanuló ifjú zenészek szakmai munkájának, művészeti tevékenységének ösztönzése, illetve kiemelkedő önkéntes tevékenységet végző személyek önkéntes tevékenysége dokumentálásának támogatása. Utóbbinál előnyt jelent, ha a pályázó hátrányos, vagy halmozottan hátrányos helyzetű, vagy önkéntes tevékenységét hátrányos, vagy halmozottan hátrányos helyzetű személyek körében végzi.
Az ösztöndíj mértéke: havi nettó 100.000 Ft.

A támogatási kérelmek benyújtásának határideje: 2018. március 5.

A pályázat benyújtásának módja: az Emberi Erőforrások Minisztériuma, Oktatásért Felelős Államtitkárság, Felsőoktatásért Felelős Helyettes Államtitkárság levelezési címére: 1055 Budapest Szalay utca 10-14.

A pályázatról az alábbi linken tájékozódhatnak.
http://www.kormany.hu/hu/dok?type=206#!DocumentBrowse