Hírek

Pályázat gyermek és ifjúsági közösségépítő sorozatra

Legalább régiós hatókörű magyarországi civil szervezetek és egyházi jogi személyek, továbbá olyan önálló jogi személyiséggel és régiós hatókörrel rendelkező határon túli ifjúsági szervezetek pályázhatnak, amelyek rendelkeznek Magyarországon jogi személyiséggel rendelkező befogadó szervezettel (civil szervezetek, pl. egyesületek, alapítványok - kivéve pártok, pártokhoz kötődő ifjúsági szervezetek, szakszervezetek -, egyházak, egyházi szervezetek, egyházi fenntartású intézmények, önkormányzatok, önkormányzati társulások, többcélú kistérségi társulások és fenntartásukban működő intézmények, és nonprofit korlátolt felelősségű társaságok) nyújthatnak be pályázatot, amelyek (kivéve: egyházak esetében):

- gyermek és ifjúsági célokat valósítanak meg; vagy

- gyermek és ifjúsági közösségeket fognak össze.

A részletes pályázati felhívás megtekinthető itt.