Hírek

Ötféleképpen vagyunk egyformák: rajzverseny kicsiknek

Adj egy ötöst! Ötféleképpen vagyunk egyformák címmel hirdet rajzpályázatot 7-10 éveseknek az Európai Bizottság. 

Adj egy ötöst! Ötféleképpen vagyunk egyformák címmel hirdet rajzpályázatot 7-10 éveseknek az Európai Bizottság. A verseny célja, hogy segítsen a gyerekeknek, a tanároknak és a szülőknek elgondolkozni arról, hogy mi a közös bennünk, hogyan tudunk közösen együtt élni és befogadóak lenni.

A részvételhez csoportban kell elkészíteni egy olyan rajzot, amely a fenti témát (Adj egy ötöst! Ötféleképpen vagyunk egyformák) mutatja be. Rajzolják le ötleteiket öt dologról, amelyben egyformák vagyunk függetlenül attól, hogy romák vagyunk vagy sem. Akár 1000 euró értékű könyvre és művészeti cikkre beváltható utalványt kaphat a győztes.

Leadási határidó: 2016. február 16.

A pályázás pontos menetéről itt tud bővebb információt szerezni.