Országos Református Cigánymissziós Imanap és Találkozó

„Lábam előtt mécses a te igéd, ösvényem világossága.” Zsolt 119:105

DSC03373

A roma kultúra világnapjához (április 8.) a Magyar Református Egyház a cigánymissziós gyülekezetek találkozásával és imádságra hívásával csatlakozik minden év áprilisában. Az imanapon lehetőség nyílik romáknak és nem romáknak egy közösségben megélni az Istenben való egységet, a közös teherviselést és az Istennel, önmagunkkal, egymással és a teremtett világgal való megbékélést.

Időpontja: 2024. április 13., szombat 9.30 órától 16 óráig

Helyszíne: Káposztásmegyeri Református Gyülekezet temploma, 1048 Budapest, Bőröndös u. 17.

Jelentkezési határidő: 2024. március 13.

FONTOS:
• A részvételi lehetőségről a helyek és az utazásszervezés függvényében visszajelzünk.
• Az eseményen részt venni csak 14 éven felülieknek lehet, ezért kérjük, NE REGISZTRÁLJANAK fiatalabbakat (ettől eltérő igényekkel keressétek a Cigánymisszió vezetőjét).
• A kísérő programunk süteménysütő verseny lesz, melyen értékes ajándékokat lehet nyerni.

Az eseményen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, melyre az alábbi űrlapon van lehetőség: