Hírek

Ökumenikus Ifjúsági Misszióra hív a KözösPont

A KözösPont csapata Ökumenikus Ifjúsági Misszióra hívja a 18 és 30 év közötti keresztény fiatalokat, hogy az idei fesztiválok keretein belül személyesen találkozhassanak egymással, beszélhessen Istenről és a hitükről. Jelentkezési határidő: 2016. január 31.

A KözösPont egy keresztény fiatalokból álló csapat, akik a fesztiválok közegében adnak lehetőséget mindenkinek arra, hogy begyakorolt szövegek végighallgatása nélkül, kötetlenül, személyesen beszélgethessenek hitről, kereszténységről, az életről vagy bármi másról. A KözösPont a Katolikus, Református, Evangélikus egyházak közös összefogása nyomán már 2000-óta folyamatosan jelen van a nagyobb hazai könnyűzenei fesztiválokon. Idén jelen lesznek a Fishing on Orfűn, a VOLT-on, az EFOTT-on, és a SZIN-en is. 

Bővebb iformáció a KözösPont honlapján és a KözösPont Facabookján!