Hírek

Nyári gyakorlatra lehet jelentkezni a református egyházba

A Református Egyház Zsinati Irodája (Budapest, Abonyi utca 21.) kommunikációs és  projektmenedzser-asszisztensi feladatokra gyakornokokat keres. Kritérium a hallgatói jogviszony vagy 2015-ben befejezett felsőfokú tanulmányok. Minden munkához szükséges a a református egyház helyzetének alapvető ismerete. Az elbírálásnál előnyt élveznek a Keresztény Roma Szakkollégiumi Hálózat hallgatói és a hátrányos szociális helyzetű jelentkezők.

A gyakornok a gyakornoki ideje alatt ösztöndíjban részesül, melynek forrását a Wáli István Református Cigány Szakkollégium „„TÁMOP-4.1.1.D-12/2/KONV-2012-0007 – Egyetemes célok – egyetemes összefogás”  című projektje biztosítja.

Jelentkezési határidő: 2015. június 30.

A gyakorlat a felek megállapodása alapján, de legkorábban 2015. július 6-án kezdődik és legkésőbb 2015. szeptember 30-án ér véget.

Folyamtosan frissülnek a kiírásra kerülő gyakornoki pozíciók, melyek letölthetők a  letöltések menüből.