Hírek

Közös Lábos - Szimplakerti pályázat támogatásgyűjtő főzésre

A Közös Lábos minden vasárnap, a Szimplakerti Háztáji Piac keretein belül megvalósuló közösségi főzés. Civil szervezetek, egyesületek, alapítványok, kezdeményezések jelentkezését várjuk, valamint olyan magánszemélyekét és cégekét, akik adományszervezői megbízással gyűjtenének civil szervezetek számára. A pályázat nyertesei a pályázati intervallumban 2015 júniusa és decembere között 1 alkalmat nyernek el, amikor a piac ideje alatt ebédet főzhetnek és ezt támogatói kasszás rendszerben a piacon értékesíthetik. Javasoljuk, hogy két menüvel, egy húsos, illetve egy vegetáriánus étellel készüljenek a pályázók, kb. 100-100 főre. A főzéshez és a tálaláshoz szükséges eszközöket biztosítjuk, az alapanyagok beszerzésében igény szerint segítünk, amit lehet, a piac őstermelőitől a főzés hetében megrendelünk. A nyertes pályázóknak tanácsoljuk, hogy legalább 5 fős csapattal érkezzenek a főzés napján reggel 8 óra körül, akik a piac állandó segítőivel közösen készítik el a két fogást. A szervezetnek lehetősége van külsős segítőket, akár közéleti személyiségeket, gasztrobloggereket is bevonni a lebonyolításba. Az előzetes kommunikációt a nyertes szervezet és a Szimplakerti Háztáji Piac közösen végzik, a befolyt adomány felhasználásáról pedig a főzést követően beszámolót kérünk a pályázótól.
Pályázat beadási határideje: 2015 május 10. éjfél.

A pályázat megtekinthető itt.

Facebook: Szimpla Vásárnap - őstermelői piac minden vasárnap

Bővebb információért forduljon Mihály Edinához a piac@szimpla.hu e-mail címen vagy a +36.20.4273375 telefonszámon.

Csak a hiánytalanul kitöltött pályázati űrlapot tekintjük érvényesnek!