Hírek

Közfoglalkoztatásra bővített létszámigénylési felhívást indít az MRSZ

2014-ben – a Magyar Református Szeretetszolgálaton keresztül – a Magyarországi Református Egyház gyülekezetei, oktatási és szociális intézményei is bekapcsolódtak a közfoglalkoztatásba. Többszáz embert alkalmaztak egy időre – adminisztrációs munkatársként, szociális segítőként, karbantartóként s egyéb munkakörökben. A program középpontjában a munkavállaló áll, zömében alacsony végzettségű, negyven fölötti, tartósan munkanélküli embereknek próbál megélhetést biztosítani és továbbképzéssel segíteni, hogy a munkaerőpiacon is megállják a helyüket. A Magyar Református Szeretetszolgálat a jogszabályi változások és a közfoglalkoztatási program korábbi munkaerőigény felméréseire érkezett visszajelzésekre és nagy érdeklődésre való tekintettel új feltételekkel bővített létszámigénylési felhívást indít 2015.11.04-i határidővel.

További nformáció: www.reka.jobbadni.hu

Telefon: 06 1/273-0449; 06 30/218-1546