Keressük az Év Roma Református Pedagógusát és Pedagógiai asszisztensét!

Van egy református iskolában tanító-dolgozó roma rokonod, barátod, ismerősöd? Esetleg olyasvalaki, aki cigány közösségből származó tanárként és pedagógiai asszisztensként egy református gyülekezet tagjai? Akkor ne habozz és jelöld őt a díjakra!

2018-ben nagy sikert aratott az első pályázatunk, így most ismét keressük a év református kötődésű (református gyülekezeti tag, vagy református általános-, illetve középiskolában tanító) roma pedagógusát és pedagógiai asszisztensét.

2018-ban a Cigándon és Ricsén tanító Dancsó János lett az Év Roma Református Pedagógusa, a kiskunhalasi Mészáros Zsuzsanna pedig az év Roma Református Pedagógiai asszisztense.

Dancsó János, a 2018-as Év Roma Református Pedagógusa

A jelöléshez az alábbi űrlap pontos kitöltésére és elküldésére van szükség: https://goo.gl/LLDNst

Jelölési határidő: 2020. május 31., vasárnap

Kikötés: A díjak korábbi nyerteseit nem lehet jelölni.

A beérkezett jelölések közül az Országos Református Cigánymisszió szakmai stábja fogja kiválasztani az Év Roma Református Pedagógusát és Pedagógiai asszisztensét.

Eredményt pedagógusnapon, 2020. június 7-én hirdetünk majd.

A díjazottakkal interjút készítünk és bemutatjuk őket honlapunkon, illetve díjazásukra egy későbbi, országos rendezvényünkön kerül majd sor.