Cigánymisszió

Jelentkezz a 2021-es Országos Cigánymissziós Konferenciára!

Egy év kihagyást követően, 2021. október 15. és 17. között ismét megszervezi éves konferenciáját az Országos Református Cigánymisszió a berekfürdői Megbékélés Házában.

Legutóbb 2019. októberében találkozhattunk személyesen ezen az eseményen, így izgatottan várjuk, hogy ismét együtt legyünk az Ige mellett. Az áhítatokkal, dicsőítésekkel, előadásokkal, kiscsoportos beszélgetésekkel és bizonyságtételekkel gazdagon átszőtt három nap részletes programja még szervezés alatt áll, a jelentkezés azonban már most nyitott az eseményre.

Jelentkezési határidő: 2021. október 4., 12 óra

A jelentkezéseket érkezési sorrendben tudjuk fogadni, a konferenciaközpont befogadóképességéig.

A konferencián 16 évnél fiatalabbak nem vehetnek részt.

*

Jelentkezni az alábbi űrlapon keresztül lehet:

https://forms.gle/6HU2Gmq7oSxd3yvz9

*

FONTOS!

A helyszín és a hatályos járványügyi rendelkezések előírhatják a védettségi igazolvány meglétét, mint a konferencián való részvétel feltételét. Kérünk mindenkit, a védettségi igazolványról mindenki nyilatkozzon az űrlapon.

Találkozzunk Berekfürdőn, 2021. október 15. és 17. között!

DA_20191019-24.jpg

Fotó: Dezső Attila