FOTÓPÁLYÁZAT

„Az Ige az életemben”

love-699480_1280

2024 az élő Ige éve a Magyarországi Református Egyházban, melyhez az Országos Református Cigánymisszió fotópályázata kapcsolódik.

Fotózd le, mit jelent Neked és közösségednek az Ige!

Pályázat feltételei:

• Pályázni telefonnal vagy fényképezőgéppel készült képek beküldésével lehet
  • Egyéni pályázatokat várunk
  • Pályázni három korcsoportban lehetséges: 12-16, 17-20 és 21-25 éves korig
  • A pályázatok benyújtásának határideje: 2024. április 15.

Ki pályázhat?

• A Református Szeretetszolgálat fenntartásában működő tanodák és a HEKS által támogatott gyülekezet diákjai
  • A HEKS által támogatott református általános iskolák diákjai
  • A Cigánymisszió Együtt-egymásért képzésében részt vevő diákok közösségeihez tartozó gyermekek
  • Református Cigánymissziós közösségek fiataljai
  • A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány Felzárkózó települések-programjában részt vevő közösségek gyermekei, fiataljai
  • A Református Szeretetszolgálat fenntartásában működő szakkollégiumok hallgatói (RefoRom-Budapest és Wáli István Szakkollégium)

Technikai iránymutatás a fotókészítéshez:

Engedélyezett a kontraszt, fényerő, apró színi hibák javítása. Vágni lehet a képet, azonban manipulálni, kivenni olyan dolgot a képből számítógépes programmal nem szabad, mely a felvétel készítésének pillanatában ott volt.

A fotópályázat nyertesei értékes ajándékokat kapnak majd, a díjak személyes átadójára a 2024. május 25-i Aranyhíd vers- és prózamondó versenyen, ünnepélyes keretek között kerül sor Budapesten.

A sikeres pályázathoz egy Google Űrlap kitöltése is szükséges – itt lehet feltölteni fotót is –, mely ide kattintva érhető el:

JELENTKEZÉSI LAP