Hírek

Bódvalenke sürgősen gyerekház-vezetőt keres

Pásztor Eszter, a Freskófalu projekt vezetőjének beszámolája szerint a az idén júniusban elindult Biztos Kezdet Gyerekház a rövid idő ellenére máris nagyon jó, látványos  eredményeket hozott. Jelenleg a házat az Edelényi Kistérség Többcélú Társulása működteti egy TÁMOP pályázat keretében, együttműködésben a  a Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvánnyal. A házban a vezető mellett a vezető asszisztense és a helyi dadus dolgozik. Egy mentor rendszeresen segít a felmerülő problémák kezelésében és van szupervízió is. Sürgősen kellene találniuk valakit, hogy megfeleljenek a állami támogatás kritériumanak. A szállás is megoldható.

Feltétel: óvópedagógusi, szociálpedagógusi vagy pedagógusi diploma. Belépés: azonnal. Továbbképzést biztosítunk.

Jelentkezés és további információk Pásztor Esztertől kérhetőek: +36309895057 vagy epasztor@enternet.hu