Cigánymisszió

„Azt szeretem a legjobban, ha hasznosnak érzem magam” - A Debreciner.hu riportja Teveliné Szilágyi Anitáról

A Debreciner.hu debreceni hírportál riportot közölt Teveliné Szilágyi Anitáról, aki az Újlétai Református Gyülekezet aktív tagja, egyben édesanyjával az Országos Református Cigánymisszió Együtt-egymásért gyülekezeti közösségfejlesztő munkatársképzésének résztvevője.

A cikk apropóját az adta, hogy az Alternatív Közösségek Egyesülete május elején gyűjtést indított egy Anita számára megvásárolandó Apple iPadre, amellyel az újlétai hölgy be tudna kapcsolódni a munka világába, és amely a mindennapi kommunikációját is jelentősen megkönnyítené.

kép

Anita édesanyjával, Piroskával (b) (Fotó: Dezső Attila)

Felajánlásokat az Adjukössze oldalán, ide kattintva lehet tenni.

Anita ritka genetikai betegséggel született (mozgató- és érzőideg bántalom, bénulás), illetve hallássérült is, kitartása és akaratereje azonban példamutató - többek között azért is szeretné, ha a kampány sikerrel járna, hogy másokon is tudjon segíteni.

A Debreciner.hu Anitáról készített riportját ezen a linken keresztül lehet elolvasni.