Hírek

Állás a RefoRomban

A Budapesti Református Cigány Szakkollégium gazdasági vezetőt keres.

kép

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

gazdasági vezetői munkakör betöltésére

A Magyarországi Református Egyház fenntartásában működő Budapesti Református Cigány Szakkollégium (Budapest, 1107 Belényes u. 9.) pályázatot hirdet gazdasági vezetői munkakör betöltésére.

Feltételek:

-       Szakirányú (pénzügyi, gazdasági) felsőfokú alap, vagy mesterképzés;

-       Minimum 3 éves tapasztalat uniós pályázati projektek pénzügyi lebonyolításában.

Előnyt jelent:

-       felsőoktatási, esetleg felnőttképzési, vagy szakképzés intézményben szerzett szakmai tapasztalat;

-       egyházi intézményben szerzett szakmai tapasztalat;

-       középfokú angol vagy/és német nyelvtudás.

- lelkészi ajánlás

Feladatai:

-       A Szakkollégium adminisztrációjában és az intézmény munkaszervezésében való közreműködés.

-       Feladata különösen:

o   az Intézmény pénzügyi, gazdasági területének koordinációja,

o   szerződések, megrendelések, teljesítésigazolások előkészítése,

o   számlák kifizetésének előkészítése, pénzügyi teljesítése;

o   a Szakkollégium beszerzéseinek lebonyolítása;

o   szakmai találkozók, konferenciák előkészítésében való részvétel;

o   elszámolások előkészítése.

Munkavégzés formája: Munkaviszony, heti 20 órában

Munkavégzés kezdete: 2016. augusztus 01.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségen lehet:

Tel: +30-425-4703

A pályázatokat (motivációs levél, részletes szakmai önéletrajz) 2016. július 15-ig lehet benyújtani az alábbi címre, illetve e-mail címre:

Budapesti Református Cigány Szakkollégium

1146 Budapest, Abonyi u. 21

E-mail: budapesti.szakkollegium@reformatus.hu

A személyes meghallgatás várható időpontja 2016. július 19, melyről e-mailben küldünk értesítést.