Hírek

Alkoss te is közösséget! – programsorozatokat támogat a CSINI

Az ifjúsági korosztályok bevonásával és aktív részvételével Magyarország közigazgatási határain belül és kívül megvalósuló, több alkalomból álló programsorozatok támogatására írt ki pályázatot az Emmi megbízásábol az Család-, Ifjúság- és Népesedéspolitikai Intézet (CSINI).

Az ifjúsági korosztályok bevonásával és aktív részvételével Magyarország közigazgatási határain belül és/vagy kívül megvalósuló, több alkalomból (minimum négy) álló programsorozatok támogatása, amelyek szervesen illeszkednek az ifjúsági közösségek, szervezetek szakmai tevékenységébe, hozzájárulnak az ifjúsági kezdeményezések megvalósulásához, közösségek létrejöttéhez és megerősítéséhez, elősegítik a fiatalok társadalmi részvételét, a haza és a lakóhely szeretetére nevelnek, és biztosítják a szabadidő hasznos eltöltését.

A támogatásra álló keretösszeg: 60 millió forint, amelyből maximum 1 millió forint vissza nem téritendő támogatás igényelhető. 

Támogatási időszak: 2016. május 1. és 2017. április 30.

Benyújtási határidő: 2016. április 7.

Részletek itt.