Nyitott Templomok Napja - Kiállítás és koncert a Küllőben

Helyszín: Budapest, Külső-Üllői úti Református Gyülekezet, 1107, Bihari utca 9/a, 1107
Időpont: 2018. szeptember 15.

Borkó Marianna és Káli-Horváth Kálmán képzőművészek kiállítása és a Bettika trió koncertje a Külső-Üllői úti Református Gyülekezetben!

Kiállítók:

Borkó Marianna, a [Free-presszionista] csoport egyetlen női és nem roma alkotója. Mindez művészetét is finom érzékenységgel gazdagítja. Különösen sejtelmes angyalábrázolásai figyelemre méltóak. Egyszerre törékenyen emberiek ezek az alakok, miközben valami megfoghatatlanul könnyed éterien bájos melankóliát tükröznek alakjai.

Káli-Horváth Kálmán a reneszánsz polihisztorokat idézi sokoldalú művészi tehetségével. Kitűnő versmondó, kommunikátor, és az irodalom területén is egyre ismertebb kortárs művész. A Free-presszionista Kortárs Művészcsoport megálmodója, névadója. 1998-tól két évig Dániában alkotott, tanult és oktatott.

A Bettika trióról:
Bakos Bettika – ének, billentyűk, effektek
Dévényi Zoltán – gitárok, ének
Mayer József – nagybőgő

"Stílusunk a folyamatos műhelymunka és koncertezés során sokat alakult – a jazz, az improvizáció, a vers – de a világzene, az art-pop, a grúv is végig zenénk meghatározó elemei maradtak."

Az eseményről bővebb információ Facebookon, ide kattintva!