Jelentkezz itt az V. Protestáns Cigánymissziós Találkozóra, Debrecenbe!

„Tiszta szívet teremts bennem…!” címmel 5. alkalommal kerül sor 2020. február 8-án az ötödik Protestáns Cigánymissziós Találkozóra, a Debreceni Református Nagytemplomban.

Fotó: Kalocsai Richárd

A protestáns cigányimssziós együttműködés keretein belül ötödik alkalommal szervezik meg a résztvevő felekezetek a találkozót, ezúttal a magyar reformátusság központjában, Debrecenben.

Program:

10:00         Dicsőítés – Exodus zenekar
10:20         A nap célja – Kurdi Zoltán lelkész

Köszöntések
10:25          Házigazdai köszöntés – Fekete Károly püspök
10:30          Langerné Victor Katalin, Társadalmi felzárkózásért felelős helyettes államtitkár, Belügyminisztérium

10:40         Dicsőítés – Exodus zenekar
10:50         Igehirdetés – Gábor Rupi lelkipásztor
11:20         Dicsőítés
11:50         Köszöntés
12:00         A protestáns összefogásról – Durkó Albert lelkész
                  Dicsőítés – Exodus zenekar
12:30         EBÉD
13:35         Dicsőítés – Exodus zenekar
14:00         Bizonyságtételek a meghallgatott imádságokról – Dani Eszter lelkész
15:40         Áldáskérő ima a bizonyságtevőkért
15:55         Záró gondolatok, ima – Bakay Péter lelkész

A találkozóra gyülekezeti csoportok jelentkezését várjuk, mely lelkészi támogatáshoz és regisztrációhoz kötött. Kérjük, a részvételi szándékot az IDE KATTINTVA elérhető űrlap kitöltésével jelezzék.

Kérjük, hogy a találkozóra csak 13 éven felülieket regisztráljon!

A busszal történő utazás megszervezésében az Országos Református Cigánymisszió segítséget tud nyújtani. Kérjük, hogy jelentkezésük mellett ezirányú igényüket is jelezzék az űrlapon.

A korábbi Protestáns Cigánymissziós Találkozók beszámolói ide kattintva érhetőek el.

Szeretettel várunk mindenkit!