Állás a RefoRomban

A Budapesti Református Cigány Szakkollégium gazdasági vezetőt keres azonnali kezdéssel.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

gazdasági vezetői munkakör betöltésére

A Magyarországi Református Egyház fenntartásában működő Budapesti Református Cigány Szakkollégium (Budapest, 1107 Belényes u. 9.) pályázatot hirdet gazdasági vezetői munkakör betöltésére.

Feltételek:

  • Szakirányú (pénzügyi, gazdasági) felsőfokú alap, vagy mesterképzés;
  • Minimum 3 éves tapasztalat uniós pályázati projektek pénzügyi lebonyolításában.

Előnyt jelent:

  • felsőoktatási, esetleg felnőttképzési, vagy szakképzés intézményben szerzett szakmai tapasztalat
  • egyházi intézményben szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú angol vagy/és német nyelvtudás
  • lelkészi ajánlás

Feladatai:

A Szakkollégium adminisztrációjában és az intézmény munkaszervezésében való közreműködés:

  • az Intézmény pénzügyi, gazdasági területének koordinációja,
  • szerződések, megrendelések, teljesítésigazolások előkészítése,
  • számlák kifizetésének előkészítése, pénzügyi teljesítése;
  • a Szakkollégium beszerzéseinek lebonyolítása;
  • a Szakkollégium pályázatainak pénzügyi lebonyolítása;
  • szakmai találkozók, konferenciák előkészítésében való részvétel;
  • elszámolások előkészítése.

A pályázatokat (motivációs levél, részletes szakmai önéletrajz) 2017. október 28-ig lehet benyújtani az alábbi e-mail címre:
budapesti.szakkollegium@reformatus.hu

Munkavégzés formája: Munkaviszony, heti 40 órában
Munkavégzés kezdete: 2017. november 01.