5. Országos Cigánymissziós Találkozó és Imanap

Helyszín: Káposztásmegyeri református templom, Budapest, Boröndös utca 17., 1048
Időpont: 2018. április 7.

Immár ötödik alkalommal rendezzük meg a református cigánymissziós imanapot a roma világnaphoz kapcsolódva 2018. április 7-én reggel 9:30-tól délután 4-ig a káposztásmegyeri református templomban.

Mint minden évben, az idei imanapon is megtapasztalhatjuk közös imádságban, igehallgatásban és dicsőítésben romák és nem romák közösségét Krisztusban, és ünnepelhetjük, hogy a a gyülekezeti közösségben megélhetővé válik a megbékélés Istennel, önmagunkkal, egymással és a teremtett világgal.

Bízunk benne, hogy az idei találkozón is megerősödhetünk elhívásunkban, hogy a megbékélés követei legyünk a világban. Jelentkezési határidő: március 26.

Jelentkezni az ezen a linken található űrlap kitöltésével lehet.

Részletes program hamarosan!