Másodszor indul el a Területi Közigazgatási Ösztöndíjprogram

Ösztöndíjprogram diplomás fiataloknak

Pályázat az iskolaelhagyás megelőzésére

Az EMMI pályázata a roma lányok iskolából való lemorzsolódásának megelőzését célozza.

Állás a RefoRomban

A Budapesti Református Cigány Szakkollégium gazdasági vezetőt keres.

Állások Debrecenben

A debreceni Wáli István Református Cigány szakkollégium gazdasági vezetőt, szakmai munkatársat és és intézményi lelkészt keres.

A Budapesti Református Cigány Szakkollégium felvételt hirdet!

A szakkollégium elsősorban roma és/vagy hátrányos helyzetű hallgatók jelentkezését várja augusztus 19-ig.

Tehetségsegítőket keresnek! - Pályázati felhívás

A Magyar Tehetségsegítõ Szervezetek Szövetsége (MATEHETSZ) tutorokat keres.

Rendhagyó gyerekkönyvek hátrányos helyzetűeknek

A Parakletos Könyvesház bibliai témájú gyerekkönyveiből juttat hátrányos helyzetű gyerekeknek.

Roma kulturális események megvalósítását támogatja az NRSZH

Roma kulturális események megvalósításának, kulturális tartalmak és termékek elérhetővé tételét támogatja az NRSZH.

Alkoss te is közösséget! – programsorozatokat támogat a CSINI

Pályázatot hirdet programsorozat támogatására ifjúsági korosztályok számára a CSINI.

Főiskolásoknak és egyetemistáknak írt ki pályázatot az NGM

Tényeken és szakirodalmi elemzéseken alapuló tanulmány készítésére hívja az NGM a hallgatókat.

HEKS pályázat a cigány gyerekek közötti munka támogatására

A 0-18 éves hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzetű és elsősorban cigány gyermekek és fiatalok felzárkózását, társadalmi beilleszkedését, valamint készségfejlesztését segítő projektek beadási határideje: 2016. február 28.

Pályázat – A legszebb karácsonyi ajándékom

Biztos sok klassz ajándékot kaptál már életedben, de valószínűleg volt egy „legesleg…”. A Cikcakk Magazin rajz-, vers- és prózapályázata gyerekeknek. Beküldési határidő 2016. jan. 15.

Tájékoztató napok a nemzetiségi támogatásokról

Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő tájékoztató napot szervez a 2016. évi Nemzetiségi támogatások pályázati kiírásai kapcsán december 15-re.

Nemzetiségi kulturális kezdeményezések - pályázat

Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő pályázatot hirdet a nemzetiségi kulturális kezdeményezések 2016. évi költségvetési támogatására. Egyházak is pályázhatnak. Benyújtási határidő: 2016. január 10.

Pályázat nemzetiségi tábor megvalósítására

Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő pályázatot írt ki nemzetiségi, népismereti, művészeti, hagyományőrző és olvasótáborok megvalósítására.

Pályázat roma lányok korai iskolaelhagyásának megelőzésére

Roma lányok korai iskolaelhagyásának megelőzését segítő programok megvalósítására írt ki pályázatot az Emberi Erőforrások Minisztériuma. Benyújtási határidő: 2015. november 25.

Lépj ki a világba! Nemzetközi, középiskolai ösztöndíj pályázat

Az UWC Magyarországi Egyesülete két ösztöndíjat hirdet meg hátrányos helyzetű fiatalok számára. A pályázat benyújtásának határideje: 2016. január 6.

Folyamatos pályázás a tehetségprogramban

Egyedi fejlesztést biztosító ösztöndíjak támogatására lehet pályázatot benyújtani folyamatosan február 29 -ig, illetve május 15-ig.

Október 30-tól nyújtható be a tanodapályázat

Kormányzati pályázat - a konvergencia régiókban működő - egyházi és cilvil szervezetek számára. Mintegy 170-200 jelentkezőre számítanak, a pályázatokat december 31-ig lehet benyújtani.

Pályázat közösségi célú programokra és beruházásokra

Pályázni lehet egyházi közösségeknek rendezvények lebonyolítására, helyiségek felújítására, kialakítására és működtetésére. - Beadási határidő: 2015. október 29.