Legyél önkéntes ifjúsági táborokban!

A táboroztatáshoz 17 és 35 év közötti, vállalkozó kedvű önkénteseket keresnek.

Tehetséges roma zenészek jelentkezését várják

A Snétberger Zenei Tehetség Központ 12 és 22 éves fiataloknak hirdet meghallgatást február elejére és március végére.

Álláslehetőség a Roma Oktatási Alapnál Budapesten

Az állásra elsősorban a magukat romának tartó személyek, vagy a REF Ösztöndíj Programjának alumni résztvevőinek jelentkezését várják.

Nagycsaládosok számára is megnyílt az üdülési pályázat

Nagycsaládosok is jelentkeznek a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány által az Erzsébet-programban újonnan meghirdetett szociális üdülési pályázatra.

Újabb pályázati lehetőség civil szervezeteknek

Csaknem másfél milliárd forintra pályázhatnak civil szervezetek a Nemzeti Együttműködési Alap (NEA) szakmai pályázatain január végéig.

Pályázat Konyhakerti és Kisállattartási szociális földprogram megvalósítására

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő nyílt pályázatot hirdet.

Pályázatot írt ki a HEKS cigánymissziós munkára

2018. január 29-ig kérhető támogatás.

Pályázat roma kulturális események és termékek támogatására

A szegregált élethelyzetek javítását célozza a kormány új felhívása

Civil szervezetek, önkormányzatok, egyházak is pályázhatnak.

Új HEKS pályázat a cigányok integrációjának segítésére

Ismét pályázhatnak a református gyülekezetek svájci cigánymissziós támogatásra.

Megint „Nő az esély” a foglalkoztatásban

A program célja, hogy a munkanélküli roma nők ápolónővé, védőnővé, dajkává vagy más szociális, gyermekvédelmi, köznevelési vagy egészségügyi dolgozóvá válhassanak.

Pályázat roma kulturális rendezvényekre

A határidő: május 7.

Kapcsolódj be a közvetítésbe!

Március 22-ig lehet pályázni  az MTVA és a Nemzeti Kulturális Alap hátrányos helyzetű, elsősorban roma fiatalok számára indított egyéves ösztöndíjpályázatára.

Újratöltik az iskolapadokat

Három új pályázat az integrált oktatásért, a lemorzsolódás és az elvándorlás ellen.

Másodszor indul el a Területi Közigazgatási Ösztöndíjprogram

Ösztöndíjprogram diplomás fiataloknak

Pályázat az iskolaelhagyás megelőzésére

Az EMMI pályázata a roma lányok iskolából való lemorzsolódásának megelőzését célozza.

Állás a RefoRomban

A Budapesti Református Cigány Szakkollégium gazdasági vezetőt keres.

Állások Debrecenben

A debreceni Wáli István Református Cigány szakkollégium gazdasági vezetőt, szakmai munkatársat és és intézményi lelkészt keres.

A Budapesti Református Cigány Szakkollégium felvételt hirdet!

A szakkollégium elsősorban roma és/vagy hátrányos helyzetű hallgatók jelentkezését várja augusztus 19-ig.

Tehetségsegítőket keresnek! - Pályázati felhívás

A Magyar Tehetségsegítõ Szervezetek Szövetsége (MATEHETSZ) tutorokat keres.