Gazdasági vezetőt keres a Wáli István Református Cigány Szakkollégium

Munkalehetőség Debrecenben.

Keressük a jövő ifjúsági vezetőit!

Érzel magadban elhívást, hogy a református ifjúsággal foglalkozz? Akkor köztünk a helyed. A Zsinati Ifjúsági Iroda és az Exodus 2019-ben is közösen szervezi meg négy alkalmas Ifjúsági Vezetőképzőjét.

Jelentkezz kiscsoportvezetőnek a Csillagpontra!

Érzel magadban elhívást, hogy a Csillagpont négy napján, 8-16 fő vezetőjeként beszélgetéseket vezess a találkozó előadásairól? Akkor köztünk a helyed!

Dolgozz nyáron a Bárka Táborban!

A Kalandok és Álmok Szakmai Műhely kapitányokat és kormányosokat keres éves gyerektáboraiba.

Jelentkezz a Snétberger Zenei Tehetség Központba!

A Központ olyan 12 és 22 év közötti fiatalokat keres, akik játszanak valamilyen hangszeren, de hátrányos helyzetük miatt nem részesülhetnek megfelelő oktatásban.

Útravaló ösztöndíjprogram - Út a tudományhoz

A program célja a természettudományok, a műszaki tudományok és a matematika területe iránt kiemelt érdeklődést mutató tanulók tehetséggondozása.

Pályázat hátrányos helyzetű, tehetséges tanulók részére

Országos ösztöndíjpályázat a 2018/2019-es tanévre, az általános iskolák 2-3. osztályos tanulói részére.

HEKS-pályázat cigány gyerekek és családok közötti szolgálatra

A Magyarországi Református Egyház gyülekezetei ismét pályázhatnak a HEKS-nél romamissziós munkára.

„Közös-többszörös” – a településen élő romák és nem romák példaértékű közös(ségi) programjai, tevékenységei

A TÖOSZ Legjobb Önkormányzati Gyakorlatok pályázatának felhívása.

Útravaló ösztöndíjprogram felhívása a 2018/2019-es tanévre

Azoknak is lehet jelentkezni (most júniusban), akik az idei tanévben már kaptak támogatást.

Pályázat a Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj támogatására

A pályázat célja: a hazai tehetséges, országos versenyeken kimagasló eredményt elért magyar fiatalok nemzetközi tanulmányi és művészeti versenyeken, valamint a Magyarországot képviselő tanuló, vagy a...

Munkatársat keres a Romano Maria Radio

A Romano Maria Radio célja, hűen a Mária Rádió küldetéséhez, a keresztény egyházak segítése és a társadalom lelki-szellemi megerősítése, értékes emberi példák és kezdeményezések bemutatásával.

Kapcsolódj be a közvetítésbe!

Érdekel a média világa? Szívesen dolgoznál televíziós-rádiós újságíróként? Akkor jelentkezz!

Keltető program 2018 - Felhívás szervezeteknek, csapatoknak és mentoroknak

A Badur Alapítvány felhívására már csak néhány napig lehet jelentkezni.

Megjelentek a 2018. évi Nemzeti Tehetség Program felhívásai

A támogatási kérelmek benyújtásának határideje általában 2018. április 21., de bizonyos esetekben ettől eltérhet.

Ha szuperhős lehetnél, kinek segítenél? - Videópályázat középiskolásoknak

A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány országos videópályázatot hirdet középiskolás diákoknak.

Önkénteseket keres a Van Helyed! Alapítvány

A Van Helyed! Alapítvány olyan oktatásfókuszú, alkotásközpontú modellen dolgozik közvetlenül és gyakorlatban a terepen (Észak Magyarország), amelyek a jövőben születéstől egyetemig komplex patronálást biztosítanak a mélyszegénységben élő, többségében roma embereknek.

Pályázat ifjú zenészek szakmai munkájának segítésére

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Oktatásért Felelős Államtitkársága a Vásáry Tamás Ösztöndíjra a 2018. évre pályázatot hirdet.

Legyél önkéntes ifjúsági táborokban!

A táboroztatáshoz 17 és 35 év közötti, vállalkozó kedvű önkénteseket, "Házimanókat" keresnek.

Tehetséges roma zenészek jelentkezését várják

A Snétberger Zenei Tehetség Központ 12 és 22 éves fiataloknak hirdet meghallgatást február elejére és március végére.