Keltető program 2018 - Felhívás szervezeteknek, csapatoknak és mentoroknak

A Badur Alapítvány felhívására már csak néhány napig lehet jelentkezni.

Megjelentek a 2018. évi Nemzeti Tehetség Program felhívásai

A támogatási kérelmek benyújtásának határideje általában 2018. április 21., de bizonyos esetekben ettől eltérhet.

Ha szuperhős lehetnél, kinek segítenél? - Videópályázat középiskolásoknak

A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány országos videópályázatot hirdet középiskolás diákoknak.

Önkénteseket keres a Van Helyed! Alapítvány

A Van Helyed! Alapítvány olyan oktatásfókuszú, alkotásközpontú modellen dolgozik közvetlenül és gyakorlatban a terepen (Észak Magyarország), amelyek a jövőben születéstől egyetemig komplex patronálást biztosítanak a mélyszegénységben élő, többségében roma embereknek.

Pályázat ifjú zenészek szakmai munkájának segítésére

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Oktatásért Felelős Államtitkársága a Vásáry Tamás Ösztöndíjra a 2018. évre pályázatot hirdet.

Legyél önkéntes ifjúsági táborokban!

A táboroztatáshoz 17 és 35 év közötti, vállalkozó kedvű önkénteseket, "Házimanókat" keresnek.

Tehetséges roma zenészek jelentkezését várják

A Snétberger Zenei Tehetség Központ 12 és 22 éves fiataloknak hirdet meghallgatást február elejére és március végére.

Álláslehetőség a Roma Oktatási Alapnál Budapesten

Az állásra elsősorban a magukat romának tartó személyek, vagy a REF Ösztöndíj Programjának alumni résztvevőinek jelentkezését várják.

Nagycsaládosok számára is megnyílt az üdülési pályázat

Nagycsaládosok is jelentkeznek a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány által az Erzsébet-programban újonnan meghirdetett szociális üdülési pályázatra.

Újabb pályázati lehetőség civil szervezeteknek

Csaknem másfél milliárd forintra pályázhatnak civil szervezetek a Nemzeti Együttműködési Alap (NEA) szakmai pályázatain január végéig.

Pályázat Konyhakerti és Kisállattartási szociális földprogram megvalósítására

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő nyílt pályázatot hirdet.

Pályázatot írt ki a HEKS cigánymissziós munkára

2018. január 29-ig kérhető támogatás.

Pályázat roma kulturális események és termékek támogatására

A szegregált élethelyzetek javítását célozza a kormány új felhívása

Civil szervezetek, önkormányzatok, egyházak is pályázhatnak.

Új HEKS pályázat a cigányok integrációjának segítésére

Ismét pályázhatnak a református gyülekezetek svájci cigánymissziós támogatásra.

Megint „Nő az esély” a foglalkoztatásban

A program célja, hogy a munkanélküli roma nők ápolónővé, védőnővé, dajkává vagy más szociális, gyermekvédelmi, köznevelési vagy egészségügyi dolgozóvá válhassanak.

Pályázat roma kulturális rendezvényekre

A határidő: május 7.

Kapcsolódj be a közvetítésbe!

Március 22-ig lehet pályázni  az MTVA és a Nemzeti Kulturális Alap hátrányos helyzetű, elsősorban roma fiatalok számára indított egyéves ösztöndíjpályázatára.

Újratöltik az iskolapadokat

Három új pályázat az integrált oktatásért, a lemorzsolódás és az elvándorlás ellen.

Másodszor indul el a Területi Közigazgatási Ösztöndíjprogram

Ösztöndíjprogram diplomás fiataloknak