Protestáns Cigánymissziós Találkozó

Helyszín: Budapest-Fasori Evangélikus Templom, (1071 Budapest, Városligeti Fasor 17.)
Időpont: 2016. február 20.

Tegyetek tanítvánnyá minden népet: először találkoznak a Protestáns Cigánymissziós Fórum tagjai.

A Protestáns Cigánymissziós Fórum tagjainak kezdeményezésére 2016-ban első alkalommal kerül megrendezésre a Protestáns Cigánymissziós Találkozó, a református, evangélikus, pünkösdi, baptista és metodista egyházak cigánymissziós közösségeinek részvételével. Az ökumenikus rendezvényen 350 résztvevőre számítanak a szervezők, 100 református jelentkezőt várnak.

Időpont: 2016. február 20.

A nap témája: Tegyetek tanítvánnyá minden népet!

A nap célja a szolgálatra buzdítás, a programot átszövi a dicsőítés és a bizonyságtételek. A találkozón bemutatkoznak az egyházak cigánymissziói és lehetőséget kínál az egység megélésére, a testvéri kapcsolatok ápolására.

Regisztrációs díj nincs, de a részvétel kizárólag előzetes regisztrációval lehetséges. Szendvicsebédet biztosítanak a résztvevőknek!

A tervezett program:

Köszöntések

10.00-10.30

Dicsőítés

MPE OCM Verpeléti csapata

11.00-11.30

Igehirdetés

Surman László (Magyar Pünkösdi Egyház)

11.30-12.30

Cigánymissziók és a protestáns összefogás bemutatkozása

(cigánymissziós referensek)

12.30-13.30

Ebédszünet

Bizonyságtételek, dicsőítés, tanítás

vezeti: Dani Eszter (MRE)

15.30-16.00

Imaközösség, buzdítás

Zárásként az öt protestáns egyház egy-egy képviselője imádkozik.

Moderátorok: Sztojka Szabina és Káli Horváth Kálmán (MRE)

Jelentkezni a ciganymisszio@reformatus.hu e-mail címen lehet február 10-ig!