A Cigánymisszió munkatársai

A kapcsolódó témákban bátran keressék munkatársainkat elérhetőségeik valamelyikén!

Tóth Anita, országos cigánymissziós referens
e-mail: toth.anita@reformatus.hu
mobil: +36 30 179 8840
Kapcsolódó témák: Az Országos Református Cigánymisszió éves eseményei, szolgálati területei

Országos cigánymissziós referensként feladatom az egyházban folyó cigánymissziós munka segítése, és az egyház cigánymissziós stratégiájához tartozó cselekvési terv megvalósítása (melyről itt és itt olvashat). Ennek érdekében konferenciákat, képzéseket, szakmai műhelyeket szervezek, szakmai anyagok elkészülését és közzétételét koordinálom – mindezekkel támogatva a gyülekezeti cigánymisszós szolgálatokat.

Dani Eszter, misszióiiroda-vezető
e-mail: dani.eszter@reformatus.hu
mobil: +36 30 456 6984
Kapcsolódó témák: Az MRE Zsinati Missziói irodáját érintő kérdések, Kiengesztelődés a népek között szeminárium és tréning

Az egyházközségekben, egyházmegyékben és egyházkerületekben végzett – az illetékes vezető tisztségviselők és testületek által irányított – missziói tevékenységeket folyamatosan figyelem, számbaveszem az elnöki (esperesi és püspöki), valamint a szakelőadói jelentések alapján, s összegezem. A missziói törvény (1995. évi II. tv.) alapján a Zsinat és a Zsinati Tanács hatáskörébe tartozó missziói feladatok ügyeit rendezem, segítem és koordinálom.

Borbás Réka, szakmai-adminisztrációs munkatárs
borbas.reka@reformatus.hu
mobil: +36 30 314 2284
Kapcsolódó témák: A Cigánymisszió működésének és eseményeinek adminisztrációs háttere, szervezési feladatok

Feladatom az országos Cigánymisszió iroda szakmai feladatainak támogatása, együttműködésben az országos referenssel. Ide tartozik az Országos Református Cigánymisszió által szervezett találkozók, konferenciák, egyéb események és rendezvények szervezési feladatainak ellátása, koordinálása, támogatása és a szolgálat belső a működéshez szükséges adminisztrációs, szervezési és egyéb feladatok elvégzése. Igyekszem mindenkinek a háttérsegítsége lenni.

Ignácz Andrea, projektkoordinátor
e-mail: ignacz.andrea@reformatus.hu